Moterys man dažnai kalba, noriu būti laiminga, noriu džiaugtis kiekvieną dieną ir jausti kad esu reikalinga ir svarbi. Šie norai labai gražūs ir dideli, tačiau tos pačios moterys dažnai konstatuoja faktą: mane ištiko panikos ataka.
Pasirodo yra nemažai moterų, kurios net nesikreipia pagalbos tokioje situacijoje, manau, tik todėl, kad įprato būti stiprios ir sutvarkyti viską pačios. Bet uždelstas nerimas ir įtampa, ilgainiui tampa rimta problema, kuri atitolina gražų, gerą ir pilną ramybės gyvenimą.
Dažniausiai, panikos ataka kamuoja moterį, kuri labai intensyviai “gyvena” savo galvoje ir nuolat įtemptai mąsto apie viską.
Permąstyti būna praeities įvykiai net po keliasdešimt kartų: ką pasakiau, ką jis pasakė, kodėl pasakiau, ką galėjau pasakyti, ko nepasakiau ir t.t. Tokios mintys kelia chaosą ir įtampą, nes jos neturi atsakymų ir aiškaus sprendimo būdo, viskas jau įvykę.
Tookią būseną galima pavadinti “užstrigusi praeityje” ir joje pasitaiko tokie jausmai kaip: liūdesys, nusivylimas, kaltė ir pan.
Kita kategorija yra nuolat “gyventi ateityje” ir bijoti ar nerimauti kas gali įvykti ar neįvykti.
Toks gyvenimas yra dideli “spąstai” moteriai, kuri nori laimės, ramybės, harmonijos ir džiaugsmo, nes Gyvenimui asitra pamažu dingsta ir ją pakeičia apatija ir baimė.
Nelogiškų minčių kamuojama moteris ilgainiui gali susirgti depresija. Todėl mano mokymuose beveik visada taikau Kognityvinę terapiją ir įvairius metodus, kurie padeda klientei kuo greičiau pajusti teigiamus pokyčius ir norimus rezultatus. Šios praktikos moteriai tarsi parodo “kelią” kaip grįžti į save, į savo moteriškumą ir lengvą gyvenimo tėkmę. Taigi, jeigu atrodo, kad tavo mintys yra nebevaldomos ir nuolatinė įtampa pradėjo kamuoti per stipriai, noriu pasidalinti su tavimi trijų PPP praktika.
Ši praktika labai paprasta, tik reikia atrasti akimirką ir skirti jai laiko.
Pastebėti , kokia mintis sukuria taau neigiamus jausmus ir emocijas?
Pamąstyti, ar ši mintis tikrai yra teisinga ir racionali, gal tai tiesiog prisigalvojimas?
Persigalvoti, pakeisti šią mintį į tą kuri yra arčiau realybės ar net pozityvi.
Dienos pabaigoje svarbiausia kaip tu jautiesi, todėl maži pratimai yra, kaip gera navigacija link kitokios kokybės gyvenime.
Pasitraukus baimei ir nerimui laukia kita “pakopa” ir užduotis: kaip išmokti džiaugtis šia akimirka?
Mūsų visuomenėje nėra priimta džiaugtis, dažnu atveju džiaugsmas net slepiamas, nes atrodo, kad yra blogai būti laimingai. Tokia tradicija ir programa žaloja moters energijos psichologiją ir kuria dar daugiau įvairių problemų jos gyvenime.
Džiaugsmas yra labai natūrali būsena, kurią gauname vos gimę. Pastebėję vaikus ilgiau suprastume, kad jie tikrai moka džiaugtis, vadinasi kažkuriame gyvenimo etape ši natūrali būsena yra užblokuojama. Taip įvyksta dėl įvairių priežasčių: skausmingos situacijos, matyti artimųjų pavyzdžiai, religija ir tradicijos, laikmatis kuriuo augome ir pan. Kai moteris atlieka įvairias užduotis vėl patirti džiaugsmą ir laimę, jai tenka pereiti per “kaltės tiltą”, nes ši būsena buna labai intensyvi ir nemaloni.